«Жанно Миколаївно, що за жорстокість?» - на Рівненщині волонтер підозрює директора школи в отруєнні собаки (ФОТО)

Таке говорять в одній зі шкіл Здолбунова

В соцмережі Фейсбук у спільноті Типовий Здолбунів волонтер Валентина Лукашук опублікувала повідомлення, що на очах дітей за вказівкою директора отруїли собаку, яка часто бувала у шкільному дворі.

Про свою причетність до загибелі тварини директор школи Жанна Рудик говорить так:

Вчора в обід я просила комунальників, що б вони забрали собаку з подвір’я, бо собаки кусають дітей. Вказівки отруювати чи вбивати я не давала.

Директор Комунального підприємства Сергій Потапчук підтверджує, що директор школи зверталась з проханням вивезти собак. Але самостійно підприємство цим не займається, для цього є спецслужба з Рівного, проте при мінусовій температурі відлов тварин вони не проводять.

Директор КП «Здолбунівське» говорить, що, імовірно, це хтось з місцевих отруїв собаку, чию дитину вона покусала.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень