ON-LINE

«Збитку місту не наніс», – міський голова Рівного про поїздку до Німеччини й на Октоберфест

вівторок, 09 жовтня 2018
З 1 по 3 жовтня Володимир Хомко у складі делегації від Рівного побував за кордоном

Відвідав відразу кілька міст – Забже у Польщі та Оберфіхтах і Мюнхен у Німеччині. На запитання про причину поїздки і суму витрачених на неї коштів, міський голова Рівного Володимир Хомко відповів так:

Їздив за свої власні кошти. На приватному авто, з приватним бензином. І ночував за свої власні кошти. Тому якогось збитку місту не наніс точно.

 

Друге. Мене запрошував і дуже давно міський голова Оберфіхтаха, який керував там 18 років. Він не обраний цей раз і попросив мене приїхати попрощатися. Вони з 1991 року привозять сюди гуманітарну допомогу. Почали привозити ще при Федіву (міський голова Рівного у 1990-1993 роках - Авт.). І я переносив цю поїздку декілька разів. Але цього разу підгадав її під день міста Забже, оскільки воно було по дорозі. Поїхав у Забже. Туди мусив їхати. І звідти поїхав відразу в Оберфіхтах.

За словами міського голови, у місті Оберфіхтах німецькі колеги узгодили з ними перелік гуманітарної допомоги, яку збираються привезти у Рівне: це 25 функціональних ліжок, 2 інвалідні візки з електричними моторами та інше.

Я поїхав подякувати тому колишньому міському голові. У нас була дуже душевна приємна зустріч. Я отримав задоволення. Думаю, що він теж.

 

Чи віз подарунки? Безумовно. Я за свої гроші все купляв. Це була картина з бурштину з краєвидом нашого міста. Були й особисті подарунки. Це не щось аж таке дороге.

 

Що привіз звідти? Хороший настрій, - розповів Володимир Хомко.

Побував він і на святі Октоберфест у Мюнхені. Пробував баварські сосиски і пиво:

Нас запросила мер міста на сніданок і безпосередньо у приміщенні міськвиконкому пригостила баварськими сосисками і пивом.

 

А про Октоберфест - фантастичні враження. Цю поїздку організували вони. Вони знали, що ми приїдемо. Зафрахтували автобус і повезли нас на один день на Октоберфест. Була дуже гарна атмосфера. Я не зловживаю спиртним. Пиво не дуже люблю. Але цей раз випив пива нормально. Мені сподобалося це свято. Думаю, хто не був і має можливість, то варто поїхати.

На запитання, чи смачніше баварське пиво за рівненське, Володимир Хомко відповів так:

Я не великий поціновувач пива, але думаю, що так. Я, коли є можливість, п’ю віскі.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного