Зачинені дільниці, кабінки «для лялькового театру» та інші порушення, які зафіксували на виборах

У перші години роботи

Перші порушення на виборах уже зафіксували спостерігачі. Про це повідомляє «Українська правда».

За даними організацій «ОПОРА» і «Чесно», а також МВС, у перші години роботи дільниць спостерігачі устигли помітити передчасний початок голосування, нестачу скриньок і кабінок для голосування.

Члени комісій приходили без масок та рукавичок, деякі виборчі дільниці взагалі не поспішають відкриватися.

У Києві 8 дільниць почали роботу із запізненням. Деякі  більше, ніж на півгодини.

Зокрема, у Києві не відкрилася дільниця на Виноградарі. Черга з людей чекала на можливість проголосувати. Молодий голова комісії пояснив, що «не впорався», оскільки став головою з 12 жовтня та не розібрався в процесі.

Відзначається, що на цій дільниці були неправильно встановлені пломби на скринях, їх перепломбували. Але частина охочих проголосувати розійшлася.

Через процедурні моменти затрималося відкриття й інших дільниць.

За повідомленням руху «Чесно», у Харкові члени ДВК вирішили, що коронавірус їм не страшний і прийшли без масок і рукавичках. Крім того, членам комісій, що їхатимуть на голосування по домівках, не видали захисні костюми.

У Житомирі на двох виборчих дільницях узагалі немає кабінок для голосування.

А на одній з дільниць, що в музичній залі дитсадка кабінку зробили з ширми для лялькового театру. «ОПОРА» відзначає, що така ситуація і на багатьох інших ДВК по місту. 

Голова житомирської ТВК Оксана Плис повідомила, що виконавець робіт не встиг виготовити і поставити вчасно кабінки. За її словами, наразі виходять з положення як можуть.  

Випадки з нестачею інвентарю фіксують і на Київщині. Зокрема, не вистачає скриньок для голосування та пломб, і знову ж таки – кабінок.

У Білій Церкві що в Київській області засідання комісії розпочалося раніше 7:15, що є порушенням закону. На Хмельниччині члени комісії вкинули у скриньки контрольні листи о 6:47 і без печаток.

А у селі Йосипівка, що на Хмельниччині голосування розпочалося раніше встановленого часу – перший виборець проголосував о 7:50.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень