ON-LINE

Забудовники - проти очільника культури Рівного: Максименко каже, що на нього тиснуть і обіцяє протест

середа, 31 січня 2018
Якщо раптом зі свідка перейде у статус підозрюваного

Ми писали про те, що начальник управління культури і  туризму Рівного Тарас Максименко (на фото) проходить як свідок  у двох кримінальних провадженнях, відкритих поліцією, щодо підпалу офісу будівельної компанії і перешкоджанню будівництву. 

А нещодавно Максименко повідомив у Фейсбук про третє кримінальне провадження:

тарас максименко 29 січня о 17:47 · Найсвіжіша інформація з перевірених джерел - готується до внесення у ЄДР третя кримінальна справа, у якій я маю фігурувати вже не як свідок, а обвинувачений. Подейкують, що сьогодні будівельники вирішили це питання з одним із підрозділів поліції. Отак і живем!

Тарас Максименко каже, що ходив у поліцію, але розголошувати подробиць допитів не може через таємницю слідства. І називає відкриття кримінальних проваджень тиском на нього:

Все це надумано: моя прив’язка до цих справ. Це - безпідставно і це виключно здійснюється тиск на мене особисто. Тому що мою позицію щодо музею  і забудови центру міста всі знають. Я її не приховую. Я її публікую у мережі Фейсбук і ЗМІ.

 

Я проти порушень чинного законодавства. Але це порушення забудовники роблять тільки через одне – через неврегульованість.

Неврегульованістю Тарас Максименко називає відсутність у місті історико-архітектурного опорного плану. Роботу над ним мають завершити у березні. А якщо йому таки «шитимуть» кримінал, то Максименко обіцяє закликати громадськість міста вийти під стіни поліції на свою підтримку. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пенсійне посвідчення

    У Рівному знайдено пенсійне посвідчення на ім'я Михалюк Володимир. Звертатися у касу...
  • Знайдено пенсійне посвідчення

    Знайдено пенсійне посвідчення на ПІБ Андреєва О. С.
  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного