За 70 км від Рівного гравець іспанського футбольного клубу відкрив школу юних футболістів (ФОТО)

Він українець, родом із Кременця

[media=189645]Гравець іспанського Футбольного Клубу «Бергантіньос» (Bergantiños FC), Олексій Клак відкрив у Кременці дитячу футбольну школу. Школа раннього розвитку дітей має гучну назву «Football Stars».

Довідка про клуб. Клуб "Бергантіньос" із міста Carballo на північному заході Іспанії, виступає в 4-му за силою дивізіоні іспанського футболу.[media=189643]

Про школу. Школу можуть відвідувати діти віком до 7-ми років. Наразі вже займаються 30 діток. До речі, разом з хлопчиками займаються трійко дівчаток

Найменшій з яких ще немає і 3-х років

У перспективі – створення старшої групи для старших дітей, до 12-ти років.

Разом із братом Романом. Фото Кременецької міської ради
Незважаючи на багатообіцяючу назву школи, не обов’язково усі вихованці стануть футболістами. Адже тут проводять розвиваючі заняття із азами футболу, які будуть корисними для будь-якої дитини.
Олексій Клак - професійний футболіст, вихованець Кременецької ДЮСШ. У 2012-му переїхав до Києва, завершив навчання при ФК «Динамо» (Київ). Упродовж 2012-2015 років - виступав у донецькому «Металурзі» за команду дублерів. У 2019-му підписав контракт із польським клубом «Легіоновія». Сьогодні Олексій – гравець іспанського ФК «Бергантіньос».

За матеріалами видання Teren.in.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень