За 42-метровий паркан навпроти Рівненської ОДА патрульні склали постанови на двох осіб (ФОТО)

Звернення про зведення паркану патрульні отримали ще 2 травня

Утім, коли інспектори сьогодні прибули на вказане місце, виявили пошкодження асфальтобетонного покриття:

 

Пошкодження 50×50 см, глибиною 60 см.

Крім того, виявили патрульні, що зведення паркану довжиною 42 м проводилось без узгодження з відповідним підрозділом Нацполіції, а місце проведення робіт не було облаштоване належним чином:

Вздовж тротуару встановлений паркан довжиною 42 м. Ці роботи проводились без узгодження з уповноваженим підпозділом національної поліції. На 32-річного громадянина, який пошкодив покриття тротуару, патрульні склали протокол за ст. 139 КУпАП (Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення).

Правоохоронці встановили і замовника робіт. Йому вручили припис про сплату штрафу:

Після того як був встановлений відповідальний за ці роботи, сьогодні на посадову особу-замовника винесли постанову за ч.2 та ч.3 ст.140 КУпАП (об'єднано за ч.2 ст.36 КУпАП (штраф за ч.3 ст.140 КУпАП)).

Громадянин порушив визначений порядок погодження з уповноваженим підрозділом Національної поліції проведення робіт на вулицях (а саме виконував роботи по встановленню паркану без узгодження з Національною поліцією) та порушив нормативи щодо обладнання на вулицях місць провадження робіт. Крім того, виконував роботи зі встановлення паркану, не облаштувавши при цьому місце виконання робіт технічними засобами регулювання дорожнього руху згідно узгодженої схеми (відсутні будь-які дорожні знаки).

За це замовник робіт сплатить 680 грн штрафу.

 

До речі, сайт Радіо Трек уже писав про зведення паркану на Кавказькій: У центрі Рівного виріс новий паркан під незаконне будівництво?

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень