З боржниками аліментів на Рівненщині їдуть боротися спеціалісти зі столиці

Будуть робити перевірку

Протягом тижня робоча група відвідає 10 районних центрів та проведе зустріч з колегами у обласному центрі.У складі групи фахівці управління державної виконавчої служби Мін'юсту з Києва та Рівного,

Спеціалісти зі столиці нададуть практичну і методичну допомогу державним виконавцям на місцях, а також перевірять їхню діяльність, стан виконання рішень щодо стягнення аліментів із недобросовісних боржників.

Про ефективність нового закону щодо стягнення боргів з платників аліментів розказала провідний спеціаліст відділу контролю з примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Ірина Мазур :

Є результати, позитивна динаміка щодо виконання. Трохи боржники наші відчули, що потрібно сплачувати і не забувати про своїх дітей.

 

Вони йдуть, сплачують. Ну як вони можуть викрутитися, якщо, по факту, їх зараз обмежують у всьому. 

За її словами, такі робочі групи нині працюють по всій Україні.

Нагадаємо, що з 6 лютого набув чинності Закон про примусове стягнення заборгованості зі сплати аліментів. І за місяць його роботи боржники вже сплатили понад 2 мільйони гривень своїм дітям.

Слідкуй за нашими новинами у  Telegram

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень