Їхав за навігатором: український водій застряг фурою між будинками та авто у польському місті

Вузька вуличка була нерозчищена

У польському містечку Конти Вроцлавські 60-річний громадянин України, який працює в польській фірмі, в’їхав вантажівкою у вузьку вуличку старої частини міста. Вулиця справді була дуже вузька і нерозчищена від снігу, тому вантажівка у ній застрягла. Про це повідомляє портал 24 Wrocław.

Намагаючись виїхати, водій пошкодив кілька легкових автівок, які були припарковані в дворі будинку. Зачепив і нещодавно відремонтований будинок.

Водій стверджує, що їхав за навігатором і не побачив знак, який забороняє в’їзд транспортним засобам масою понад 2,5 тонни. Справою займається поліція. Поки невідомо, хто відшкодує збитки власникам пошкоджених автівок і будинку, і чи відшкодує взагалі.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень