Коли виплатять зарплату виробникам безплатних протезів для АТОвців на Рівненщині

У Рівненській облдержадміністрації кажуть, що мало чим можуть допомогти

Ми писали, що майже рік від невиплати зарплати потерпають працівники Рівненського протезно-ортопедичного цеху, який є відділенням державного підприємства — Львівського протезного заводу.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін на брифінгу розповів, що працівникам Рівненського цеху рекомендували надіслати в ОДА звернення із вказанням заборгованості і кількості працівників у Рівному. І додав:

Ми готові від ОДА підготувати лист на Мінсоцполітики про вирішення питання щодо боргу.

 

Є два шляхи вирішення проблеми. Перший - це збільшення статутного фонду підприємства і в межах статутного фонду вишукати можливості погашення заборгованості. Другий – це порушення питання передачі об'єкта у комунальну власність Львова.

За словами Сергія Подоліна, питання передачі Львівського заводу у комунальну власність Львова Рівненська ОДА не вирішує. Тому єдине, чим може допомогти, при отриманні інформації про заборгованість щодо Рівненського цеху, звернутися до Мінсоцполітики.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень