«Якщо хворіють після 60, то й ізолювати треба після 60», - відомий рівненський лікар про карантин

А не всіх - на карантин

Відомий рівненський лікар, ініціатор відкритих реанімацій Павло Сільковський висловив у соцмережі Фейсбук свою думку щодо введення карантину у зв'язку з поширенням коронавірусу: 

Paul Silkovskyi 1 год · Зустрів інформацію про ідею, яку чомусь називають «британською». Поділюся тут.

 

Якщо група ризику по коронавірусу починається від 60 років, то і максимально ізолювати потрібно саме цю групу. Інші ж мають жити без обмежень. При цьому контактувати; якщо і хворіти, то в легкій формі і отримати при цьому масовий колективний імунітет. У випадку ж ускладнень, вірогідність яких дуже низька, система охорони здоров‘я з ними цілком може справитись. А вже після того, як колективний імунітет буде вироблений, ризик зараження у літніх людей буде мінімізований.

 

При цьому діти і студенти могли б навчатися далі, економіка - працювати. І взагалі, не лякати нікого кримінальною відповідальністю через карантин. Фокус на проблемній групі міг би бути більш керованим і в перспективі дав би кращі результати.

 

У випадку ж загального карантину, при найкращих розкладах людство пройде пандемію коронавірусу і буде ще менш готовим до нових викликів через відсутність колективного імунітету.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень