Якби не страшна аварія у Польщі, українка б не дізналася про свою хворобу

Її врятували

Аварія українського автобуса Познань-Херсон, яка сталася у ніч на 6 березня біля Ярослава і в якій загинуло 6 осіб, врятувала життя одній з пасажирок. Вона не одержала серйозних травм, однак у жінки виявили серйозне захворювання, про яке вона не знала, - пише РАДІО ТРЕК з посиланням на сайт лікарні Святого отця Пія у Перемишлі, куди привезли жінку після аварії.

Сайт лікарні повідомив, що після огляду у Світлани не виявили травм, які б загрожували її життю. Однак виявили набагато серйознішу хворобу, яка загрожувала її життю. Її прооперували у онкогінекологічному відділі лікарні.

Пацієнтка згодом розповіла, що вона поверталася цим автобусом додому. Почувалася погано, але не знала, що має таку хворобу. Після операції почувається краще. Дякує медперсоналу за увагу та турботу. Лікарі діагноз не розголошують. Українку за кілька днів мали виписати з лікарні і вона мала повертатися додому.

У цьому госпіталі у важкому стані перебуває 27-річна українка, яка отримала травму голови. Загалом травмувалися в аварії понад 30 людей.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень