Як вимагати зароблене: для стягнення боргів із зарплат на Рівненщині створили штаб

В області нарахували 8 підприємств-боржників

На Рівненщині створили регіональний штаб, який боротиметься з підприємствами-боржниками з зарплати, інформує обласне управління юстиції.

Штаб контролюватиме стан виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості не лише зарплати, а й інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

На сьогодні в органах виконавчої служби Рівненської юстиції перебуває 1 737 виконавчих документів щодо стягнення заборгованості на загальну суму 12 958 546 гривень. В області нараховується вісім підприємств-боржників, які знаходяться у містах Рівне і Сарни, Рівненському та Рокитнівському районах.

До складу штабу, на чолі із начальником управління юстиції у Рівненській області Миколою Станіщуком, увійшли керівництво Управління державної виконавчої служби, керівники районних, міських відділів ДВС.

Жоден роботодавець не повинен уникнути відповідальності, – каже Микола Станіщук.

На Рівненщині також діятимуть мобільні групи з питань ліквідації заборгованості з заробітної плати.

Разом з тим, Рівненська юстиція інформує громадян про те, як реалізувати своє право на стягнення заборгованості заробленого. 

Стеж за нашими новинами у  Telegram

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень