Як вимагати зароблене: для стягнення боргів із зарплат на Рівненщині створили штаб

В області нарахували 8 підприємств-боржників

На Рівненщині створили регіональний штаб, який боротиметься з підприємствами-боржниками з зарплати, інформує обласне управління юстиції.

Штаб контролюватиме стан виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості не лише зарплати, а й інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

На сьогодні в органах виконавчої служби Рівненської юстиції перебуває 1 737 виконавчих документів щодо стягнення заборгованості на загальну суму 12 958 546 гривень. В області нараховується вісім підприємств-боржників, які знаходяться у містах Рівне і Сарни, Рівненському та Рокитнівському районах.

До складу штабу, на чолі із начальником управління юстиції у Рівненській області Миколою Станіщуком, увійшли керівництво Управління державної виконавчої служби, керівники районних, міських відділів ДВС.

Жоден роботодавець не повинен уникнути відповідальності, – каже Микола Станіщук.

На Рівненщині також діятимуть мобільні групи з питань ліквідації заборгованості з заробітної плати.

Разом з тим, Рівненська юстиція інформує громадян про те, як реалізувати своє право на стягнення заборгованості заробленого. 

Стеж за нашими новинами у  Telegram

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень