Як стати продуктивнішим: 10 порад ефективного дня

Відмовляєтеся від виправдання бездіяльності, а підвищуєте свою продуктивність

Продуктивність – це вміння, яке необхідно постійно відточувати. Ми не можемо контролювати час, проте можемо використовувати його ефективніше.  

Саме для підвищення вашої працездатності й продуктивності Радіо ТРЕК зібрали ТОП-10 порад ефективного дня.

  1. Прокидайтесь раніше. Навіть якщо ви не «жайворонок», у вас є шанс стати «ранньою птахою». Намагаєтеся поступово привчати себе прокидатися раніше. Таким чином у вас з’явиться додатковий час для роботи чи власного хобі.
  2. Не користуйтеся телефоном одразу після сну. Починайте свій день не відволікаючись на новини в Google або соціальні мережі. Краще виділіть кілька хвилин на медитацію, щоб очистити свої думки.

  1. Створюйте список завдань. Створюйте список справ, які потрібно виконати протягом дня. Не прописуйте грандіозні завдання, вкажіть завдання, які вам під силу виконати протягом дня.
  2. Робоче місце. Творчий хаос - прекрасно, проте на практиці ваша увага буде розсіюватися. Приберіть на своєму столі й створіть простір, який не відриватиме вас.  

  1. Займіться виконанням важчих завдань. Не намагайтесь зосередитись на всьому одночасно. Відповідно виділіть для себе термінові справи та зосередьтеся на їх виконані.
  2. Посміхайтеся частіше. Науковці довели, що посмішка зменшує ризик серцево-судинних захворювань і як результат збільшує ефективність праці.

  1. Обмежте час користування соцмережами. Не забувайте відпочивати від  Instagram чи Facebook, оскільки вони лише відвертатиме вас від справді важливих справ.
  2. Займайтеся спортом. Фраза "в здоровому тілі – здоровий дух" ніколи не втратить своєї актуальності. Спорт – синонім продуктивності. Привчіть себе до тренувань або прогулянок в парку.

  1. Кажіть «ні». Вміти відмовляти — нормально. Коли у вас багато справ і обмаль часу не беріть на себе додаткове навантаження. Не намагайтеся виправдати чужі очікування і допомогти всім, допоможіть спочатку собі.
  2. Висипайтеся. Ваші шанси на продуктивність різко знижуються при постійному недосипані. Якщо ви спите менш як 7 годин то час змінити цю звичку.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень