Як працюватимуть кафе і ресторани Рівного під час випускних вечорів у школах

Це питання розглянув міськвиконком Рівного

Начальник міського управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення Ігор Остапенко запропонував дозволити закладам, у яких святкуватимуть випускні, працювати до ранку:

Така пропозиція: рекомендувати виконавчому комітету Рівненської міської ради дозволити суб’єктам господарювання, які мають замовлення на обслуговування випускних вечорів учнів загальноосвітніх навчальних закладів, в ніч з 24 на 25 червня 2017 року продовжити режим роботи закладів ресторанного господарства (крім закладів, розміщених у житлових будинках) до 6 години без реалізації та розпивання алкогольних напоїв.    

Члени міськвиконкому цю пропозицію підтримали. Втім, такий режим роботи кафе і ресторани ще мають попередньо погодити з управлінням освіти та поліцією.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень