Як на Рівненщині вантажівки з піском руйнують дорогу за 16 мільйонів гривень (12 ФОТО)

Контролювати дотримання вагових обмежень ніхто не може

На Рівненщині минулого тижня розпочали ремонтувати одну з найскладніших ділянок дороги - від Острога до Вельбівно.

Підприємство «Рівнешляхбуд» розпочало поточний ремонт ділянки на автодорозі Городище-Рівне-Старокостянтинів, на який виділили 16 мільйонів гривень.

Проблему цієї ділянки неодноразово піднімало і Радіо Трек, адже дорожнє покриття там руйнують вантажівки, які перевозять пісок з кар’єру.

Як кажуть місцеві мешканці, великогабаритний транспорт часто перевантажений і особливо складно там рухатися взимку. Як доказ - слухач Юрій Дубінчук надіслав нам фото на Viber-номер Радіо Трек 063 373 4 106 4.

Про це знають контролюючі органи, утім нічого вдіяти не можуть. Як повідомив нам старший державний інспектор обласного управління «Укртрансбезпеки» Ілья Бредіхін, хоч скарг до них не надходило, проте вони і самі знають про проблему і вже більше двох років звертаються у Київ з вимогою встановити там ваговий комплекс, адже це єдина можливість виявляти порушників. Утім відповіді з Києва немає досі:

 

- Ми направили і в Київ і в службу автомобільних доріг листи, в яких було зазначено, що є такі кар’єри, з яких вантаж автомобілі  перевозять з перевищенням вагових обмежень. І було запропоновано, здається, на 175 км. зробити спеціальний майданчик для пересувного пункту габаритно-вагового контролю. Ще років 2-3 тому ми зверталися, та прямих відповідей немає. Нема коштів в бюджеті, щоб виділити на будівництво спеціального місця для вагових комплексів на цих ділянках. На цей час, в зв’язку з тим, що у нас законодавство трохи недолуге фактично, вплинути на порушників немає можливості, якщо не поставити там ваговий контроль.

 

Він додав, що в області є ще кілька кар’єрів на Сарненщині, вантажівки з яких теж руйнують дорогу до Рівного. А ремонт дороги біля Острога підрядна організація взяла на себе зобов'язання завершити до кінця вересня поточного року. 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень