Як лікують Сovid-19 на Черкащині. Шокуюча історія чоловіка, у якого захворіли батько й мати (ФОТО)

В обласній лікарні немає навіть аскорбінки, говорить син

Черкаси нині в усіх на слуху. Але…

Читаючи далі цей матеріал, майте на увазі, що йдеться про обласну лікарню.  Не міську.

Подаємо далі допис – без змін, лише з ФОТО зі сторінки автора – сина 69-річного чоловіка, якого госпіталізували до Черкаської обласної лікарні.

Як повідомляє ГЛАВКОМ, син хворого просить допомоги у Facebook під ніком Gremlin Mak.

При цьому редакція місцквого видання «Прочерк» стверджує, що Gremlin Mak це черкащанин, реальна людина:

[media=180445] Хочу звернутися до друзів та громади.

Перший раз в житті моя родина просить допомоги громадськості. Хелп енд SOS, чи як там кажуть. Мої батьки захворіли на той самий ковід-19. Проживають вони у Руській Поляні, матері 71 рік, лікар вищої категорії на пенсії, батькові - 69 років, теж пенсіонер.

Патологічних важких захворювань в анамнезі немає (в батька тільки виявили запалення щитовидки).

Відразу відповім для тих, хто почне зараз писати: «Де вони його взяли і чому лазили по місту» – виходили з дому вони двічі - один раз зробити УЗД щитовидки батькові і потрапити до ендокринолога, другий – здавали аналіз крові, бо УЗД показало запалення щитовидки.

Продуктами і усім необхідним були забезпечені, тому потреби виходити не було.

Тиждень тому в батька піднялася температура, з’явився сухий кашель, почав задихатися – картина маслом, як то кажуть.

Мати зі своїм досвідом зрозуміла, що сама з цим не впорається і що виглядає все дуже не дуже, тому викликала швидку…

Навіть не буду писати чого коштувало мамі добитися того, щоб батька повезли в обласну лікарню, а не в Червону Слободу.


Поклали його таки в обласну, зробили експрес-тест на ковід. Він виявився позитивним. На другий день зробили розгорнутий аналіз і його таки підтвердили.

Лікарі та медперсонал

А тепер найцікавіше. Як тільки батько туди поступив, зайшла якась лікарка і почалося – треба 250 гривень на противірусний!

Це ще до результатів на ковід. Ну, хай так. Батько мій сперечатися не вміє, та й не до того в його стані було. Після аналізів призначили антибіотик і аскорбінку. Потім ще зробили рентген, діагноз - пневмонія.

А тепер трохи про те, як у нас лікують. Батько поступив у лікарню у четвер. І з моменту як він туди поступив, лікар до понеділка не заходила ЖОДНОГО разу.


Звісно, мама почала хвилюватися. Температура в батька не падає, самопочуття не дуже. Один раз медсестра виміряла тиск, він був 150/100, і пропала на півтори години.


Якимось чудом мама додзвонилася на пост і запитала, чому нічого не роблять з тиском. Відповідь – «Ну то ми йому сказали випити таблетку» .

Лікарі та медперсонал

А то нічого, що поїхав в лікарню він по швидкій і таблеток від тиску у нього просто немає з собою!?

П’ятниця, субота, неділя – батькові не краще. Температура тримається увесь час (до речі, досі температура є кожен день). Вночі дихав через апарат Штучної Вентиляції Легень. У понеділок призначили ще один антибіотик (звичайно, за наш кошт і після наших дзвінків всім кому можна, але не про те зараз).

І в той же день медсестра зайшла і сказала «Аскорбінку не капаємо, бо закінчилась». Закінчилась, КАРЛ!

Обласна лікарня, відділення, де лікують ковід, і немає аскорбінки??? Прошу тут офіційних коментарів!

Наразі тато у лікарні майже тиждень. Послухали його легені сьогодні перший раз (!) за весь цей час. Повторного знімку ніхто не робив і досі. Останні дні в нього піднімається тиск і почалася задишка .

Мати як лікар розуміє, що вже давно треба було назначати препарати для підтримки серця (які ми, до речі, передали в лікарню і які досі ніхто йому не колов) і зробити кардіограму.


Але ми не можемо знайти жодного лікаря, з яким би можна було навіть поговорити і щось в нього запитати!

Лікарі міняються кожні 4 години, знайти відповідального неможливо.

Про стан здоров’я батька запитати нема в кого, про лікування, яке надається - теж.

Таке враження, що він потрапив у підвал КДБ. Мати вже сто разів пошкодувала, що відправила його у лікарню. Єдиний плюс – це киснева маска.


Про маму то окрема історія. Аналіз на ковід її погнали здавати в понеділок в лікарню аж в Червоній Слободі І байдуже, що транспорт не ходить, і вона без машини!

Результатів із понеділка ще немає, і коли вони будуть теж не повідомили.

Вона каже, що якщо не буде задихатися, то не поїде у лікарню, бо вдома хоч зможе сама собі все прокапати та уколоти…Але рентген, щоб визначити пневмонію можна зробити лише по результатах....

А тепер я дуже хочу почути коментарі відповідальних керівників на запитання:

1. Невже в Черкаській обласній лікарні немає в наявності аскорбінової кислоти (я вже мовчу про антибіотики і противірусні препарати)?


2. Чому немає нікого відповідального, щоб хоч якусь інформацію надавав про стан пацієнтів?


3. Чи це нормально, що за тиждень до пацієнта із середнім ступенем тяжкості лікар заходить один раз і навіть не слухає його?


4. Чи це нормально, що не дивлячись на інші ускладнення (типу задишки) не призначають жодних інших препаратів для підтримки серцевої діяльності, а тільки лікують антибіотиками?


5. Чому подзвонивши на купу гарячих ліній, ми так і не зрозуміли, чи є бригада, яка робить тестування на вірус на дому, бо половина каже одне, а інша - протилежне?


6. Чому немає нормальних протоколів лікування? І чому при виявленому діагнозі не лікують за існуючими протоколами?

Дуже будемо вдячні за репост і чекаємо відповідей чиновників. Бо ж пані Лариса Кошова, яка очолює управління охорони здоров’я обласної адміністрації, в розмові з моєю мамою лише дивувалася, що ліків немає…

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень