«Я розумію, що мають на увазі в ЄС»: Зеленський прокоментував ситуацію з обранням голови САП, яка може загрожувати безвізу

Сьогодні під час візиту на Івано-Франківщину президент України Володимир Зеленський відповів на питання щодо можливого скасування для України безвізового режиму з ЄС.

Це питання з’явилося після ухвалення Верховною Радою постанови щодо призначення членів комісії з відбору керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. 

Я в принципі не коментую заяви українських політиків щодо того, де немає їхніх повноважень. Вони не можуть нам ні надавати безвіз, ні відбирати його, – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави також зауважив, що Україна має нормальну комунікацію з західними партнерами.

Я розумію, що мається на увазі щодо складу комісії Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, я читав уважно, що заявили західні партнери, те, що заявили представники тих чи інших посольств в Україні.

 

Вони сказали, що хочуть подивитися, щоб комісія дуже уважно працювала, щоб вона прозоро працювала і прозоро вибирала професійного майбутнього керівника САП. Я повністю поділяю їхні думки, повністю їх підтримую, вважаю, що по-іншому не може бути, – розповів Володимир Зеленський.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень