«Я маю гарну шевелюру, i не можу помити голову в душі», - Д Трамп, - «Прекрасне волосся» (ФОТО/ВІДЕО)

В Амеріці з душа не може витікати більше відра води на хвилину

Трамп пожалівся на поганий водонапір в душі, а уряд США не лишився осторонь такої проблеми і придумав як змінити закон, що діє з часів Обами.

Треба сказати, що загалом в Україні з водою ситуація значно краще, ніж в США. Наприклад, в Америці абсолютно не можна пити воду з крана: не можна робити з неї собі чай чи каву.


Вона, майже технічна.


Це, зокрема, пояснює той факт, що під час карантинної паніки з COVID-19 люди там масово закуповували спайки з питною водою. Вони це робили, бо пити воду з кранів в Америці – неможливо.

Крім того, й сам водонапір у США має обмеження, яке встановили ще за правління Обами у 1992 році, щоб економити воду. Президент США Дональд Трамп згадав про це напередодні чергових виборів.

Він поскаржився на поганий напір води у душі, що ускладнює йому догляд за волоссям. У відповідь на це уряд країни запропонував змінити потужність водонапору, й оприлюднив проект відповідної постанови Міністерства енергетики США.

Ця постанова має змінити закон від 1992 року, який визначає, що через душову головку за хвилину має виливатися не більше 9,5 літрів води.
 

Таке обмеження встановили для економії води. Постанова ж пропонує прирівняти до душової головки кожен отвір, із якого ллється вода.
 

Тобто обмеження на 9,5 літрів на хвилину стосуватиметься не всієї головки загалом, а кожної дірочки в головці.

Речниця Міненерго США Шейлін Гайнс у коментарі CNN повідомила, що ця ініціатива відомства є виконанням обіцянки Трампа з усунення регулювань на федеральному рівні. І її ухвалення дозволить «американцям — а не вашингтонським бюрократам — вирішувати, які душові головки вони хочуть мати у себе вдома».

Натисніть плей

На відео Трамп каже:

- Ви хочете прийняти душ, а вода не тече.
 

Ви хочете помити руки, а вода не тече. Що робити?... Доводиться стояти там довше, доводиться приймати душ довше.
 

Бо у мене волосся, я не знаю як у вас, а у мене – прекрасне волосся. Досконале (усі сміються і аплодують)

До речі, зверніть увагу, що, виступаючи, Трамп говорить (читає більшість тексту) з моніторів

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень