«Я аплодую цій дитині!», — лікар з Рівного про «20 ДНІВ ТИТАНІЧНОЇ БОРОТЬБИ» за Андрійка

8-місячний хлопчик обгорів, коли на кілька хвилин залишився сам з 3-річним братом

Страшна трагедія сталася у родині мешканців Сарненського району ще на початку липня. 

Про це ми повідомляли тут:

3-річний хлопчик підпалив ковдру, тяжко обгорів маленький братик: пожежа на Рівненщині

8-місячний Андрійко обгорів до кісток, його стан медики оцінювали як критичний.
На порятунок малюка терміново необхідна була велика сума, та українці зібрали необхідні гроші за добу.
Через 6 днів стан хлопчика погіршився і небайдужі рівняни екстрено здавали для нього кров.
 
Життя малюка рахували хвилинами, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук лікар Обласної Дитячої Лікарні Олександр Дейнеко. 
Олександр Дейнеко
Зокрема, Олександр Дейнеко написав таке:

Всю велич боротьби життя та смерті усвідомлюєш в дитячій реанімації. І чим запекліша війна, тим славніша перемога життя.

Чудес не буває - їх створюють людськими руками, потом, втраченими нервами та недоспаними ночами.

Сьогодні розповім Вам про ще одну війну! Історію маленького хлопчика Андрійка, за чиє життя боролась команда мед персоналу Відділення анестезіології та інтенсивної терапії дітей старшого віку (АІТ ).
 

Андрій Дубовець, 8-місячний хлопчик, якого на кілька хвилин залишили під нагляд 3-х річного старшого братика, ще також зовсім маленької дитини. А для біди багато не треба. Дитина знайшла запальничку, бавилась і ковдра молодшого братика зайнялось полум'ям. Думаю, не варто говорити що дитина була закутана в легкозаймисті тканини.

Стрес, шок, паніка, молодший братик у вогні! Дитя зреагувало правильно - моментально покликав тата. Але і тих кількох секунд вистачило, аби отримати опіки 25% тіла 3-4 ступенів. Тіла 8-місячної дитини.

Андрійка госпіталізували в Обласний опіковий центр, але вже на 5 день лікування у нього розвинувся токсичний шок. Коли нас викликали на огляд цього пацієнта, ситуація, м'яко кажучи, була критична. Напевно, усі в палаті, окрім мами, розуміли наскільки випадок є складний.

Знаєте, в медицині, для критичних пацієнтів, є “точка неповернення”, перетнувши, її тітка в чорній мантії починає гострити свою косу. Так було і з Андрійком. Ми відвойовували кожну хвилину його життя! Буквально, витягуючи з того світу! Кожен показник, в таблиці аналізів, та на моніторах техніки був критичний, за кожне покращення чи погіршення ми отримали не по одній сивій волосині. І яку ж важку гору з пліч ми зняли, коли за кілька днів, зрозуміли, що пройшли з Андрійком “точку неповернення” в протилежну сторону. А це означає - ШАНС НА ЖИТТЯ. І це лише початок шляху його реабілітації.

В нашому відділенні дитина пройшла багато складних лікувальних етапів, від моменту поступлення до виписки: протишокова терапія, штучна вентиляція легень, ревізія опікових ран, пересадка шкіри, ретельний сестринський догляді в умовах максимальної антисептики!
 

Протягом 20 днів титанічної боротьби. 20 ДНІВ ТИТАНІЧНОЇ БОРОТЬБИ, так буде зрозуміліше. Нам вдалося стабілізувати стан дитини, та перевести на продовження лікування до профільного опікового центру.

Мушу наголосити, що відділення АІТ РОДЛ старшого віку, не спеціалізується на опікових пацієнтах, які потребують особливого догляду та повної стерильності. Пацієнти з опіковими травмами мають лікуватись у опікових центрах. Але в зв'язку з критичністю ситуації було прийнято рішення перевести пацієнта відділенні АІТ РОДЛ старшого віку.

Ніколи не перестану дивуватись дитячою жагою до життя! Не можу Вам передати словами наскільки ці маленькі, тендітні тільця сильні. Скільки в них є ЖИТТЯ. І ЯК ВОНИ ЗА НЬОГО БОРЮТЬСЯ. Просто повірте на слово, якби ми отримали на лікування дорослого пацієнта в аналогічному стані, то статистика смертності по відділенні стала на один випадок більшою. І тут не треба говорити про все проведене лікування. Чомусь, діти сильніше тримаються руками за життя і витягують самі себе. Наша задача їм допомогти у цьому, бути ангелами охоронцями на шляху лікування.

Я аплодую стоячи цій дитині! За її силу, витримку, терпіння, за той весь біль, який він переніс, за те НАСКІЛЬКИ ВІН ХОТІВ ЖИТИ! Як боровся своє життя! Напевно, хлопчик народився у сорочці, можливо, він має зробити щось важливе в цьому житті, можливо сам колись врятує чиєсь. Не просто так дається шанс на життя в таких безповоротних ситуаціях.
 

Я аплодую стоячи всьому медичному персоналу, за роботу яку вони проробили! Адже незважаючи на скорботну ситуацію в нашій медицині, є професіонали своєї справи, які творять дива! Я пишаюсь тим, що є частиною команди відділення, та можу стояти на варті дитячого життя та здоров'я!

А на Андрійка чекають попереду багато випробувань і не один місяць лікування! Давайте разом допоможемо йому, хто чим може: словом, ділом, фінансовою підтримкою.

Реквізити мами хлопчика:

Карта ОЩАД БАНКУ:
 

5167 8032 0961 2725 Галина Трищук.

NB! Ніколи не залишайте дітей самих, тим паче таких маленьких, навіть на 1 хвилину! Біда не ходить далеко. Сідає на поріг, там де її не чекають. Історія насправді дуже страшна! Можливо після прочитання її ви заховаєте у недоступні місця сірники, запальнички та не залишите своє чадо.

А стосовно побутових опіків, читайте інформацію #термічний_опік

Будьте здорові, бережіть себе!

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень