«Ви ні х..а не робите», - заступник міського голови Рівного – про малі збори із забудовників

Так Сергій Васильчук висловився на адресу міського управління містобудування та архітектури

Сергій Васильчук

Адже ще шість років тому воно мало переглянути формулу обрахунку суми збору пайової участі забудовників на розвиток інфраструктури міста.

Цей збір мали б сплачувати у бюджет міста з кожного будівництва. А витрачати його місто має на будівництво доріг, водопроводів, каналізації та інших мереж. 

Управління формулу обрахунку збору досі не переглянуло. В результаті його у бюджет міста надходить надто мало.

На засіданні бюджетної комісії міськради Сергій Васильчук звернув увагу, що, приміром, із будівництва 12-поверхівки за драмтеатром, сплатили усього 318 тисяч гривень. Окрім того, не всі забудовники збір сплачують. 

Заступник начальника управління містобудування та архітектури Андрій Юрков на це відповів:

Нашим управлінням вже були підготовлені деякі позови до суду на рахунок сплати пайової участі. Але уже на сьогоднішній день ми розробили порядок сплати пайової участі, який уже регламентує усі ваші питання на рахунок збільшення обсягів і так далі. 

Андрій Юрков

Коли саме новим порядком обчислення суми збору почнуть користуватися – Андрій Юрков сказати не зміг. Пообіцяв, що будуть намагатися, щоб він запрацював з 1 січня наступного року.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень