«Вони вкладуть собі навушники у вушка і їм не треба буде напружувати очки», - рівненська поетеса презентувала аудіокнигу

Та ще зачитала твори зі збірки, яка тільки-но готується

[media=77743]    

Рівненська дитяча поетеса дала змогу незрячим малятам ознайомитись з її віршами. Автор двох збірок поезій для маленьких читачів Віра Правоторова, презентувала власну аудіокнигу вчора, 17 січня, в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Головною аудиторією були діти з вадами зору. Письменниця зачитала їм твори з майбутньої третьої книжки. Авторка дуже радіє, що тепер діткам не потрібно напружувати зір.

В аудіозбірочку ввійшли віршики, які от мені просто серце підказало вибрати з двох збірок, які видані в паперовій формі.

 

І я настільки щаслива тим, що вони вкладуть собі навушники у вушка і їм не треба буде напружувати очки, і вони зможуть це прослухати.

Твори Віри Правоторової в розважальній формі розповідають малечі про навколишній світ. Натхнення авторка бере зі звичайних речей, які хотілось би пояснити дітям не просто, а по-доброму.

Вірші на заході розповідали й самі діти. Також з щедрівками та різдвяними піснями виступили вихованці реабілітаційних центрів Рівного.  

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Більше оголошень