Право на оренду землі та борги отримають власники нерухомості у Рівному

Міська рада ухвалила рішення

Важливе майнове питання у Рівному вирішили депутати міськради. Тепер при продажу нерухомості у Рівному, до нових власників одразу переходитиме й право на оренду земельної ділянки, на який зведена споруда. Відповідне рішення ухвалили на сесії міської ради.

У Рівному бували випадки, коли люди купували нерухомість, яка стоїть на комунальній земельній ділянці, однак сама земля залишалася в оренді у попередніх власників. Таким чином, тривалий час ніхто не сплачував оренду. До прикладу, така колізія виникла з низкою заправок. Тепер оренда землі у Рівному переходитиме до нових рук одразу з проданою будівлею, говорить депутат Рівнеради Людмила Туровська:

Договір оренди починається з того моменту, коли він придбав цю будівлю. Тобто у нас не буде випадків, які ми маємо на сьогоднішній день. Коли по декілька місяців і років ми маємо невиплату орендної плати.

Додамо, що коли власник продасть своє майно яке знаходиться на комунальній земельній ділянці, він має повідомити про це до Міську раду та податківців.

Зауважимо, що це рішення також передбачає, що власники нерухомості у місті повинні будуть сплатити борги перед містом, які накопичилися через непідписаний договір оренди.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень