ON-LINE

Право на оренду землі та борги отримають власники нерухомості у Рівному

середа, 22 травня 2019
Міська рада ухвалила рішення

Важливе майнове питання у Рівному вирішили депутати міськради. Тепер при продажу нерухомості у Рівному, до нових власників одразу переходитиме й право на оренду земельної ділянки, на який зведена споруда. Відповідне рішення ухвалили на сесії міської ради.

У Рівному бували випадки, коли люди купували нерухомість, яка стоїть на комунальній земельній ділянці, однак сама земля залишалася в оренді у попередніх власників. Таким чином, тривалий час ніхто не сплачував оренду. До прикладу, така колізія виникла з низкою заправок. Тепер оренда землі у Рівному переходитиме до нових рук одразу з проданою будівлею, говорить депутат Рівнеради Людмила Туровська:

Договір оренди починається з того моменту, коли він придбав цю будівлю. Тобто у нас не буде випадків, які ми маємо на сьогоднішній день. Коли по декілька місяців і років ми маємо невиплату орендної плати.

Додамо, що коли власник продасть своє майно яке знаходиться на комунальній земельній ділянці, він має повідомити про це до Міську раду та податківців.

Зауважимо, що це рішення також передбачає, що власники нерухомості у місті повинні будуть сплатити борги перед містом, які накопичилися через непідписаний договір оренди.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного