«Віктор Шакирзян має шанси перемогти в першому турі», вважає відомий політолог Володимир Фесенко

Рівне — один з тих обласних центрів, де місцева політична сила «Рівне Разом» на чолі з її лідером Віктором Шакирзяном мають реальні шанси отримати перемогу на місцевих виборах та сформувати у міській раді більшість, вважає політолог Володимир Фесенко.

Цю думку відомий український політолог, голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко висловив на своїй фб-сторінці. Зокрема він написав таке:

Місцеві вибори-2020 мають одну характерну особливість — домінування місцевих (регіональних) партійних проєктів та їх представників на виборах у мерів.

 

Парламентські партії змушені змагатися не так між собою, як з партіями, які представляють місцеві інтереси.

Володимир Фесенко вважає, що така ситуація виникла внаслідок децентралізації, а також протистояння місцевих політичних питань та політичного порядку денного, пов’язаного з інтересами парламентських партій. Оскільки, за словами політолога, місцеві інтереси представляють не тільки партії мерів.

Дуже показовий приклад – Рівне. Там чинний мер не бере участі у виборах міського голови.

 

Лідирує на виборах мера Рівного голова партії «Рівне Разом» Віктор Шакирзян. 

 

Водночас згідно з останніми соціологічними дослідженнями, він з великим відривом випереджає своїх конкурентів з парламентських партій і має шанс виграти вибори вже у першому турі. Лідерські позиції і в його партії.

 

У мене одне пояснення — недовіра до київських політичних еліт значно передається їхнім місцевим представникам. Своїм (у тому числі партіям) довіряють набагато більше.

Ну, а далі починає працювати оцінка лідерських якостей окремих учасників боротьби за посаду мера міста, - зазначає відомий український політолог Володимир Фесенко.

Крім того, Фесенко зробив свій прогноз щодо того, хто переможе на місцевих виборах:

Мій прогноз — в абсолютній більшості обласних центрів переможуть представники місцевих (регіональних) політичних проєктів.

На думку Фесенка, попри те, що наразі Віктора Шакирзяна за результатами соціологічних опитувань підтримують понад 37% рівнян, він усе ж має всі шанси отримати перемогу вже у першому турі. Очевидно для цього, партійцям «Рівне Разом» доведеться попрацювати над мобілізацією прихильників та привести їх на виборчі дільниці 25 жовтня.

* на правах політичної реклами

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень