Відомо, які продукти подорожчали на Рівненщині найбільше

Інформує Головне управління статистики у Рівненській області за період з січень-серпень 2016 року

На споживчому ринку у зазначений період ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,4%. Найбільше подешевшали яйця та овочі (на 41,7% та 41,5%  відповідно). Крім того, на 26,6–0,4% знизилися ціни на сало, цукор, рис, молоко, яловичину.

Водночас суттєво зросли ціни на продукти переробки зернових (на 20,4%). На 13,7–1,7% подорожчали в ціні шоколад, фрукти, масло, кисломолочна продукція, кондитерські вироби з борошна, олія соняшникова, м’ясо птиці, сири, безалкогольні напої, свинина, кондитерські вироби з цукру, макаронні вироби, маргарин та інші рослинні жири, риба та продукти з риби, сметана, хліб.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 9,7%, що пов’язано з подорожчанням алкогольних напоїв на 13,6% та тютюнових виробів – на 7,2%.

Зростання тарифів на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 30,2% відбулося в основному за рахунок підвищення тарифів на гарячу воду у 1,8 раза, природний газ (на 45,8%), електроенергію (на 25,2%), каналізацію (на 22,7%), водопостачання (на 20,0%), плати на утримання та ремонт житла (на 9,2%) та квартирної плати (на 8,0%).

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень