Відновити законне право на працю для 400 людей вимагають від влади активісти «Рівне Разом» (ФОТО)

Голова громадської організації Віктор Шакирзян зареєстрував відповідну петицію

Через нещодавні дії місцевих чиновників люди, які десятиліттями чесно сплачували усі необхідні збори та податки, можуть втратити можливість прогодувати свої родини. Все тому, що місцева влада вирішила заборонити торгівлю біля центрального продуктового ринку, хоча не так давно сама дозволила підприємцям торгівлю терміном на один рік. 

Жодної альтернативи підприємцям чиновники не запропонували.

 

А йдеться про кілька сотень людей, які працювали на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницькій та Шевченка впродовж останніх 10-15 років.

Громадська організація «Рівне Разом» провела опитування рівнян. З'ясувалося, що на думку містян, мерія та чиновники повинні врегулювати торгівлю поруч із ринком, дозволивши підприємцям працювати, забезпечивши їм належні умови праці. 

Відповідно, голова громадської організації «Рівне Разом» Віктор Шакирзян та активісти організації звернулися до міської влади з вимогою відновити справедливість та зареєстрували відповідну петицію.

Головні вимоги:

1. Відновити законне право на працю, якого підприємці були позбавлені;

 

2. За участю громадськості та представників підприємців підготувати та затвердити Рішення про врегулювання роботи підприємців, що здійснюють торгівлю на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницькій, Шевченка, яке буде враховувати інтереси усіх сторін.

Активісти ГО «Рівне Разом» впевнені, що звернення збере необхідну кількість голосів за декілька днів і це, своєю чергою, змусить міську владу нарешті звернути увагу на проблему та розпочати пошук справедливого рішення.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень