В Україні збільшать ліміт на безподаткове пересилання посилок з-за кордону: що зміниться

Ініціатором змін є нардеп від Рівного

Фото ілюстративне

Правила оподаткування посилок з-за кордону зміняться в Україні вже за місяць.

З 1 січня набирає чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування митними платежами товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях)».

Згідно з цим законом українцям потрібно буде сплачувати податок на додану вартість, якщо загальна вартість товарів у посилці перевищуватиме 150 євро.

Відповідний законопроєкт Верховна Рада України ухвалила наприкінці жовтня. У тексті йдеться, що  чинності він набере з 1 січня 2021 року.  

Впродовж трьох місяців з дня набрання законом чинності Кабмін має привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим правками та прийняти акти, необхідні для їхньої реалізації. А також забезпечити перегляд та приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим новим законом.

Ініціатором внесення змін до правил оподаткування товарів та одним з авторів законопроєкту є народний депутат від Рівного Олександр Ковальчук.

На фото Олександр Ковальчук

Зазначимо, що з 1 липня минулого року в Україні знизили ліміт вартості посилок на безподаткове пересилання із-за кордону зі 150 до 100 євро. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень