В Острозі чоловік створив петицію, аби заборонили Tik-Tok: чому цей додаток небезпечний

Поки вдалося зібрати 2155 підписів

На сайті Президента України з’явилась петиція про заборону застосунку Тik Tok.

18 лютого її опублікував острожанин Денис Алєйніков. Станом на сьогодні, 25 лютого, вдалося зібрати 2155 підпис. Текст петиції подаємо без змін:

Основною причиною моєї ініціативи став саме цей резонансний випадок, який стався в Боярці з дівчатами. Вони передивившись небезпечне відео «Випий 40 таблеток і подивись що буде» в застосунку Тіk Tok наковтались таблеток, в результаті чого одна дівчинка загинула, інша знаходиться в реанімації. Далі було ще декілька випадків подібних в Умані, та в Києві. Зовсім нещодавно в Рівному стався випадок, де 16-річний хлопець ледь не покінчив життя самогубством, погравши гру в групах смерті в соціальних мережах, - розповів Денис Алєйніков.

Окрім цього, він зазначив, що окрім США, додаток заборонений ще в Австралії, Італії, Індії.

Батьки мають приділяти увагу дітям, спілкуватись з ними, пояснювати, що в інтернеті можна, а що ні. Це також є і провина батьків, вони мають бути в курсі всього, чим живе їхня дитина, цікавитись усім абсолютно. Хтось назве це «зазіханням на особистий простір», «тотальним контролем», ні, це не так, це нормально, бути в курсі чим живе дитина, адже наступною жертвою може стати саме Ваша дитина, - розповів Денис Алєйніков.

Аби петицію розглянув Президент України, потрібно зібрати 25 тисяч підписів. Термін збору - 90 днів. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень