В Острозі чоловік створив петицію, аби заборонили Tik-Tok: чому цей додаток небезпечний

Поки вдалося зібрати 2155 підписів

На сайті Президента України з’явилась петиція про заборону застосунку Тik Tok.

18 лютого її опублікував острожанин Денис Алєйніков. Станом на сьогодні, 25 лютого, вдалося зібрати 2155 підпис. Текст петиції подаємо без змін:

Основною причиною моєї ініціативи став саме цей резонансний випадок, який стався в Боярці з дівчатами. Вони передивившись небезпечне відео «Випий 40 таблеток і подивись що буде» в застосунку Тіk Tok наковтались таблеток, в результаті чого одна дівчинка загинула, інша знаходиться в реанімації. Далі було ще декілька випадків подібних в Умані, та в Києві. Зовсім нещодавно в Рівному стався випадок, де 16-річний хлопець ледь не покінчив життя самогубством, погравши гру в групах смерті в соціальних мережах, - розповів Денис Алєйніков.

Окрім цього, він зазначив, що окрім США, додаток заборонений ще в Австралії, Італії, Індії.

Батьки мають приділяти увагу дітям, спілкуватись з ними, пояснювати, що в інтернеті можна, а що ні. Це також є і провина батьків, вони мають бути в курсі всього, чим живе їхня дитина, цікавитись усім абсолютно. Хтось назве це «зазіханням на особистий простір», «тотальним контролем», ні, це не так, це нормально, бути в курсі чим живе дитина, адже наступною жертвою може стати саме Ваша дитина, - розповів Денис Алєйніков.

Аби петицію розглянув Президент України, потрібно зібрати 25 тисяч підписів. Термін збору - 90 днів. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень