Оприлюднили прізвища військових, які отримали ордери на житло у Рівному

Усі вони, кажуть в оперативному командуванні "Захід", учасники АТО чи члени сімей учасників АТО

Як ми писали, 11 військовослужбовцям Рівненщини напередодні Дня захисника Вітчизни вручили ордери на житло . Втім, назвали прізвище тільки одного отримувача житла - вдову загиблого в АТО військового Юрій Цісарука - Наталію. 

Керівник прес-центру ОК "Захід" Анатолій Прошин після цієї публікації звернувся до Радіо Трек, щоб назвати прізвища решти отримувачів житла. І пояснив:

Усі вони - учасники АТО чи члени їхніх сімей. На квартири чекали по 20-25 років, тобто майже весь час служби в армії. Це полковники Сергій Савченко, Олександр Дев'ятко, підполковники Євгеній Коптюх, Галина Петрикова, Іван Бортнічук, Олександр Шрамко, майор Анатолій Робуль, капітан Наталія Максімчук, прапорщик Надія Котяш, старший сержант Людмила Василенко.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень