В масках та з ножами: на українських моряків у Африці напали пірати

Одеські моряки зуміли відбили атаку піратів

В африканському порту 15 осіб у масках і водолазних костюмах, з ножами та палицями спробували захопити судно з українським екіпажем.

Одеські моряки в африканському порту Касабланка відбили атаку піратів, що напали на судно Viking Diamond. Про це член екіпажу судна Микола Іващук повідомив у групі "Одеса как она есть" в Facebook.

За його словами, інцидент стався 1 січня під час вивантаження судна Viking Diamond, екіпаж якого складається з 20 одеситів.

На судно напали пірати. 15 осіб в масках і водолазних костюмах, з ножами і палицями. В результаті злагодженої роботи команди одеситів напад вдалося відбити, а підоспілі військові змогли затримати частину нападників, - повідомив Іващук.

Він розповів, що одесити своїми силами затримали і знешкодили зловмисників, але кілька піратів втекли.

Українські моряки під час інциденту не постраждали.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень