В аварійної вежі парку біля Палацу дітей і молоді Рівного буде новий утримувач

Досі вона була на балансі Палацу

Але директор Палацу Ірина Первушевська попросила вежу забрати. Бо не може забезпечити її охорону та утримання.

На засіданні міськвиконкому начальник міського управління комунальною власністю Наталія Поліщук розповіла. кому вежу віддадуть:

Оскільки земельна ділянка, на якій розташована ця вежа, закріплена за міським об’єднанням парків культури та відпочинку, є відповідне звернення від Первушевської, щоб і вежу передали на баланс міського об’єднання парків культури і відпочинку.

Міськвиконком підтримав цю пропозицію.

А міський голова Рівного Володимир Хомко пояснив, що вежа і споруди біля неї ніколи не були міськими. Це був недобудований об’єкт обласного управління капітального будівництва. І місто тільки два роки тому через суд забрало вежу собі у власність, як безхазяйне майно. Тому тільки зараз можуть з нею щось робити.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень