Як колишній – колишній: Антін Мухарський відповів на слова Сніжани Єгорової про українських «героїв-рагулів» (ФОТО)

Каже, що поле його щоденної особистої битви стало надбанням широкого загалу

Нагадаємо, нещодавно відома українська ведуча Сніжана Єгорова цинічно образила українських військових, які захищають нашу країну від окупантів.

Назвала бійців «рагулями і селюками», в чиїх діях і «готовності помирати», вона вбачає «високу суїцидальну готовність».

Шоумен Антін Мухарський, батько трьох дітей Єгорової, з якою розлучений з 2015 року, відреагував на провокативні заяви колишньої дружини у своєму Facebook.

Був у морі три тижні. Колихався на яхті... Телефон брав доба через три, аби написати дружині та мамі: «Все ок». Приїхав додому, увімкнув вайфай, а тут сотні дзвінків, питань на тему:


«Як ви прокоментуєте слова своєї колишньої дружини?»

Мухарський презентує свою книгу про події на Майдані

Друзі, я жив з цим ЩОДНЯ з початку Майдану. Люди і структури, які шість років поспіль знищували мене і мою репутацію, тепер взялися за тих, хто має бодай якусь дотичність до Майдану і російсько-української війни.Те, що допіру було полем моєї щоденної особистої битви, стало надбанням широкого загалу.

 

ШІСТЬ РОКІВ я не можу нормально бачитися з дітьми, а останні ДВА не бачу їх взагалі, бо тато, зі слів їхньої матері, «кончєний націк, фашіст, моральний урод, жалкій алімєншік (хоч залишив дітям будинок, квартиру, за ці роки сплатив близько 3 млн. гривень аліментів) ...ага і так само - рагуль, а також суїцидальний наркоман».

Також у дописі Мухарського йдеться:

Цю «правду про Мухарського» останні роки з радістю множили всі ті, хто нині так гнівно ополчився на С.Є. Зокрема: «Бульвар Гардона», ТСН та сотні інших бульварних та проросійських ЗМІ.

Афіша однієї з імпрез Мухарського в образі Ореста Лютого

Особисто для мене все, що нині так активно обговорюється у соцмережах - є давно звичною реальністю. А тим, хто забувся чи не знав нагадую: практично увесь російськоорієнтований український шоу-бізнес, політикум, бізнес-істеблішмент, мислить саме так, як артикулює це С.Є.

 

ВИ Й ДОСІ ВІРИТЕ В МОЖЛИВІСТЬ ДІАЛОГУ З МАЛОРОСАМИ? Тоді Сніжана Єгорова ЙДЕ ДО ВАС!!))

 

Але з мене досить!!! Піду краще поцілую дружину... і не тільки поцілую.., бо дуже скучив!))

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень