Сергій, якому пересадили серце в м. Рівне, вже скоро повернеться додому (ФОТО)

Інші три пацієнти, яким зробили пересадку в той день, теж ідуть на поправку

Під час проведення трансплантації серця в ЦМЛ м. Рівне

47-річний Сергій Кушнір із Сарненщини, якому у ніч проти 18 грудня провели пересадку серця у Рівненській центральній міській лікарні, почувається добре.

Про це Радіо Трек повідомив головний лікар закладу Євген Кучерук. Чоловік деякий час проведе у лікарні, а потім пройде курс оздоровлення після операції:

«Йому підбирають імунодепресанти, а вже після свят, напевно, відпустять додому.


Є така надія і сподівання».

Євген Кучерук

Зазначимо, що наступного дня після операції у Рівному пацієнта відвезли до київського інституту трансплантології ім. Шалімова, де його помістили в блок інтенсивної терапії. 

За кілька днів Сергія Кушніра перевели у загальне відділення трансплантації серця та кардіохірургії, де чоловік почав самостійно підводитися та сидіти.

ВАЖЛИВО:

Ще троє пацієнтів, яким в інституті ім. Шалімова провели трансплантацію нирок та печінки від донора з м. Рівне, також одужують і вже за тиждень можуть поїхати додому.

Момент операції у Рівному

Нагадаємо, згоду на донорство дали родичі 37-річного рівнянина Назарія Тополюка, який отримав травму, несумісну з життям.

18 грудня Назарія поховали, а його органи того ж дня пересадили чотирьом людям, які їх гостро потребували.

Тим часом у Львівській лікарні швидкої допомоги 3 січня помер 30-річний пацієнт, якому наприкінці грудня у цій же лікарні також провели трансплантацію серця. У результаті важкої пневмонії серце цього чоловіка 6 разів зупинялося, тому лікарі прийняли рішення про трансплантацію. Після операції він був у тяжкому стані, відмовили нирки, а потім зупинилося й нове серце. Його знову запустили, однак чоловік усе ж помер.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень