Урядовці хочуть сформувати позитивний образ ветерана війни і запрошують до обговорення

Участь можуть взяти всі охочі

Як зазначається на Урядовому порталі,

Реалізація Концепції забезпечить успішну реінтеграцію ветеранів війни у мирне життя в якості активних, працездатних членів суспільства, створить позитивне інформаційне середовище для захисників України та сформує шанобливе ставлення громадян до ветеранів-захисників.

Участь в обговоренні можуть взяти громадяни України – фізичні та юридичні особи, ветеранські, волонтерські організації та інші інститути громадянського суспільства.

Зауваження та пропозиції до проєкту розпорядження приймаються до 5 листопада 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді на адресу Міністерства у справах ветеранів України:

провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001,е-mail: obraz.veterana@mva.gov.ua, тел. (044) 278 55 77

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень