ON-LINE

Уляна Супрун про Рівне: «В обласній лікарні – гарні умови, міській - потрібно змінити розподіл фінансів»

четвер, 02 лютого 2017
Сьогодні обласний центр відвідала в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун

Метою її приїзду було спілкування зі студентами Рівненського медичного коледжу, адже, як зазначає Супрун, саме студенти мають свіже бачення ситуації в медицині та часто подають хороші ідеї.

Втім, в рамках візиту відвідала в.о. міністра й Рівненську обласну лікарню. Відзначає, що в ній досить хороші умови для лікування.

Тож ми вирішили поцікавитися, чи не планує вона завітати ще й до міської лікарні Рівного, адже городяни скаржаться на те, що в дитячому інфекційному відділенні - жахливі умови перебування в стаціонарі. Уляна Супрун відповіла, що, на жаль, лікарню відвідувати не планувала, але не завжди зручні умови для лікування – проблема, спільна для всієї України. І її коренем є неграмотний розподіл бюджету кожної конкретної лікарні:

На жаль, багато фінансування не використовується ефективно, щоб покращити умови для пацієнтів. А замість того вони закуповують можливо не зовсім потрібне обладнання або апаратуру. І немає цього ставлення до пацієнта, що це повинні бути умови, які хоча б на базовому рівні підходять для людей.

Також Уляна Супрун зазначає, що умови в лікувальних закладах можуть покращитися після введення системи сімейних лікарів, адже тоді державне фінансування буде йти тим установам, в яких більше людей виявить бажання лікуватися.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено документи на прізвище Полюхович

    Втрачено коричневий гаманець з документами на прізвище Полюхович. Прохання повернути...
  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного