ON-LINE

Український «Мілан»? За 20 днів на Рівненщині хочуть створити більше десятка брендів одягу

четвер, 12 вересня 2019
З етноелементами

Більше десятка нових брендів етнічного одягу хочуть створити на Рівненщині. Артпростір "Ладомирія", який протягом десяти років досліджує національні вбрання Волині, запустив проєкт під назвою «Майстерня етнобрендів».

Розташовується артпростір у Радивилові. З 1 вересня 13 учасниць з різних міст України навчаються там старовинним технікам виготовлення одягу. Їх модельєрки поєднають з сучасними трендами, аби українські національні елементи вбрання стали частиною повсякденного луку.

Для кожної з учасниць "Ладомирія" допоможе створити власний бренд, розповідає координатор «Майстерні етнобрендів» Володимир Іорамашвілі:

Ми запаковуємо всі колекції в окремі для кожної з учасниць етнобренди. Це назва, логотип, фірмовий стиль, сторінки в соцмережах і так далі. Разом із учасницями отримуємо 13 нових етнобрендів і 13 нових постатей.

До 20 вересня учасниці Майстерні мають створити власні колекції одягу та презентувати їх у Рівному. Організатори артпростору «Ладомирія» розповідають, що вже тривалий час намагаються популяризувати український національний одяг, утім широкого застосування він не знайшов. Новим кроком у популяризації етніки, на їхню думку, стане «Майстерня етнобрендів».

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пенсійне посвідчення

    У Рівному знайдено пенсійне посвідчення на ім'я Михалюк Володимир. Звертатися у касу...
  • Знайдено пенсійне посвідчення

    Знайдено пенсійне посвідчення на ПІБ Андреєва О. С.
  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного