Українським автомобілістам готують сюрприз з реєстрацією нових машин

Кабмін доопрацював відповідний проєкт закону

Кабінет міністрів України попрацював з проєктом постанови про реєстрацію нових авто. Транспортні засоби можна буде зареєструвати прямо в автосалоні.

Документ спрямований на реєстраційну оптимізацію та вже надійшов на узгодження в уряд з Міністерства внутрішніх справ, повідомляє AUTO-Consulting.

Якщо ви купували нове авто в салоні, то знаєте, що машини і раніше можна було там зареєструвати, але це робили за додаткову плату. За гроші навіть можна було вибрати номерний знак.

 

Тепер послугу з реєстрації автосалони офіційних імпортерів і дилерів зможуть надавати офіційно, якщо проєкт ухвалять.

Щоб проводити реєстрацію у своєму автосалоні, імпортери і дилери повинні бути зареєстровані в Головному сервісному центрі (ГСЦ) МВС, як суб'єкти господарювання, та підписати з сервісним центром МВС договір про співпрацю.

Для цього, тим дилерським центрам, які хочуть взяти участь в експериментальному проєкті, необхідно надіслати заявки в ГСЦ МВС з відповідними документами.

В автосалоні покупці нових машин зможуть відразу отримати реєстраційний номер і техпаспорт на свій придбаний транспортний засіб.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень