Українських військових копіюють японці, щоб відчути себе кіборгами в Донецькому аеропорту (ФОТО)

Японські косплеєри приміряють уніформу українських захисників, що тримали 242-денну оборону ДАП

Також вони ночують зі страйкбольними гвинтівками в підвалах зруйнованих будинків, щоб відчути атмосферу, яка панувала під час героїчної оборони.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив японіст Борис Мороз:

Ми живемо у країні, чиїх воїнів копіюють молоді хлопці в інших країнах, як міфічних героїв чи персонажів фільмів.

Викладач розповів, що японці нашивають жовто-синій прапор на форму, та пишуть на великому прапорі «79 ОАЕМБр» -  як вони бачили у документалці про аеропорт.

Вони їдуть за місто, фотографуються та ночують в уніформі зі страйкбольними гвинтівками у підвалі розваленої будівлі. Щоб якось відчути бодай частину тієї героїчної атмосфери в далекій країні, де штурмові бригади 242 дні тримали аеропорт проти переважаючих сил противника.

Борис Мороз завершив свій допис словами:

Ми за шість років пройшли шлях від країни, якої майже не існує, до країни, громадянами якої уявляють себе юнаки в фантазіях.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень