ON-LINE

У військовому госпіталі відпрацьовують алгоритми дій при суворому протиепідемічному режимі (ФОТО)

понеділок, 02 березня 2020
На базі інфекційного відділення

Фото: «АрміяInform»

У військово-медичних закладах Міноборони розробили алгоритми дій в умовах суворого протиепідемічного режиму. Тренування медиків у Рівненському госпіталі проводять не менш як двічі на рік на базі інфекційного відділення.

Відпрацьовують імовірні сценарії дій медперсоналу під час поодиноких або групових випадків захворювань, викликаних особливо небезпечними інфекціями, розповідає начальниця інфекційного відділення капітан медичної служби Ольга Юрчук:

Фото: «АрміяInform»

– В умовах навчання від моменту виявлення першого хворого й отримання сигналу і до одужання та виписки крайнього відбувається повна перепрофілізація військово-медичного закладу.

 

Наше відділення перепрофілюється у госпітальне, де перебуватиме хворий, і провізорне – для інших імовірних хворих із подібними випадками.

 

У такому режимі весь шпиталь починає працювати на недопущення розповсюдження захворювання і поділятиметься на зони: суворого режиму та обмеження.

Тут відпрацьовують етап евакуації хворого від моменту виявлення до транспортування. Відбуваються і практичні заняття з одягання-знімання захисних костюмів для медперсоналу.

Фото: «АрміяInform»

Військові лікарі використовують один з чотирьох наявних типів костюмів, які мають дев’ять елементів: натільну білизну, халат, фартух, нарукавники, чоботи, бахіли, респіратор, маску, окуляри.

Фото: «АрміяInform»

Результатами дій підлеглих начальник Рівненського військового госпіталю підполковник медичної служби Тимофій Кульчицький – задоволений. За його словами, колектив інфекційного відділення – серед кращих у закладі.

Для вищої ефективності нещодавно провели розмежування відділення на два підрозділи – палати з повітряно-крапельними й з кишковими інфекціями.

Тут є все необхідне, зокрема шафа невідкладної допомоги, дефібрилятор, киснева апаратура.

Інфекційне відділення, як і передбачено, відокремлене від інших.

Фото: «АрміяInform»

До слова, на Рівненщині визначили три санаторії та дві лікарні, які можна залучати до надання меддопомоги у разі виявилення коронавірусу. 

Автор: Віктор Шубец

Інформаційне агентство Міністерства оборони України «АрміяInform»

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук

    У Рівному в районі обласної лікарні знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного