У Росії мати пів року тримала немовля у шафі та морила голодом (ФОТО)

Аби позбутися

Маленька Поліна після того, як її виявили у шафі.

У російському місті Карпинськ 37-річна Юлія Зикова пів року тримала в шафі власну новонароджену доньку.

Жінка народила дитину вдома й до медиків не зверталася. Вона ховала маленьку Поліну у шафі та наказала дітям нікому про це не розповідати.

Юлія із чоловіком Андрієм.

Так маля проіснувало пів року.

Дівчинку мати майже не годувала.

Вижити Поліні вдалося завдяки старшому братові. У Юлії уже було двоє дітей - 3-річна дівчинка і 13-річний син. Ймовірно, Юлія розраховувала, що дівчинка помре через погане поводження. Але старший син жінки підгодовував новонароджену сестричку.Поліну в шафі знайшли подруги Юлії. Одного разу вона випивала з ними у себе вдома й гості почули плач дитини.

Одна з них забрала дівчинку до себе додому і звернулася до поліції. Жінка зняла на відео виснажену дитину, яка більше схожа на живий скелет.

На початку 2020-го Юлія розлучилася з чоловіком Андрієм. Останній майже не працював бив і знущався над нею. Від третьої дитини взагалі відмовився.

Знайомі підозрюють, що у жінки через це почалися проблеми з психікою. Нині її відправили до психлікарні.

Лікарі констатують, що Поліна йде на поправку й дають позитивні прогнози. Чоловіка Андрія запросили на ток-шоу, де з'ясувалися нові деталі.

Юлія мала рак слинної залози, що разом із розлученням і вплинуло на психічний стан жінки. Правозахисники звинуватили чоловіка-насильника у тому, що він не підтримав колишню дружину у складній ситуації.

Оточення Юлії, а також вихователі в садочку та вчителі її дітей характеризували жінку, як хорошу матір. Діти були доглянуті та добре виховані.

Водночас, вдалося з'ясувати, що Андрій бив Юлію руками, ногами та головою в голову. Він також ґвалтував її.

Андрій Зиков.

Мати жінки Наталія підтверджує це, оскільки сама Юлія скаржилася, що Андрій жив з іншою жінкою. Одного разу він прийшов додому та взяв "дружину" силою. Швидше за все, дитину зачали саме тоді. Пані Наталія впевнена, що саме перелічені фактори перетворили її доньку на монстра.

Поки Юлія у психлікарні, щодо неї відкрили кримінальне провадження за знущання над дитиною.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень