У Рівному вчинили стрілянину

Близько 8 години постріли було чути на вулиці Вербовій, поранений чоловік тільки виходив зі своєї квартири

На Ювілейному вчинили стрілянину. Близько 8 години постріли було чути на вулиці Вербовій. На місце події виїхали правоохоронці  та експерти, які встановили, що невідомий здійснив кілька пострілів у 48-річного рів нянина. Деталі розказує інспектор сектору зв’язків з громадскісттю УМВС у Рівненській області Любов Гуда:

- На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Вони з'ясували що невідомий завдав числених поранень рівнянину, переважно у ноги. Чоловіка терміново госпіталізували, і його життю зараз нічого не загрожує.  

Експерти, що працюють на місці пригоди встановлюють всі обставини та осіб, причетних до цього інциденту. Ми спробуємо з’ясувати перші деталі уже сьогодні пообіді. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень