Відключенням від централізованого опалення у Рівному займатиметься окрема комісія

Поки все на етапі узгодження кандидатур

Чи відключати рівнян від централізованого опалення, вирішуватиме спеціальна комісія. Члени комісії з’ясовуватимуть, наскільки безпечно і вигідно переводити споживачів на індивідуальне опалення.

До органу зможуть звертатися цілі будинки та окремі квартири.

Зауважимо, що відключатимуть окремі квартири тільки, якщо у будинку більша частина мешканців - уже відключені, пояснює заступниця начальника міського управління ЖКГ Олена Москальчук:

Людина звертається до комісії і тоді комісія дивиться, чи є технічні можливості, тому у складі комісії є усі служби: теплопостачання, газопостачання та електропостачання. Тоді комісія приймає рішення надати дозвіл чи не надати.

До складу комісії увійдуть представники тепло-, газо- та енергопостачальників, люди з міського управління ЖКГ, Держпродспоживслужба та навіть управління культури. Останнє опікуватиметься у комісії безпекою історичних споруд.

Нині кандидатури тих, хто має увійти до комісії, розглядають у міській раді. Останнє слово за депутатами на сесії Рівнеради.

Попередній склад комісії можете переглянути у проєкті рішення за посиланням. Розгляд кандидатур комісія Рівнеради з питань міського господарства перенесла на четвер 21-го листопада зранку.  Якраз перед пленарним засіданням сесії міської ради.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень