До боротьби з несанкціонованою торгівлею Хомко хоче залучити Нацгварію та рівнян

Проситимуть допомоги й в обласної влади

У Рівному посилюватимуть заходи боротьби з несанкціонованою торгівлею.

На міській комісії з надзвичайних ситуацій правоохоронцям дали доручення посилено стежити за нелегальними торговцями. Крім того, місто хоче звернутися до обласної влади та навіть вище, говорить міський голова Рівного Володимир Хомко:

Ми на нашій комісії дали доручення поліції, будемо звертатися до прем’єра, президента, є Національна гвардія ще. Вони сидять по казармах, раз такий стан в державі, то хай займаються чимось. Будемо зараз на обласній комісії ТЕБ і НС. Несанкціонованої торгівлі бути не може взагалі!

Міський голова додає, що самі рівняни теж проти несанкціонованої торгівлі. За його словами, соціолог з Рівного Роман Микитюк зробив повторне дослідження думки мешканців міста щодо цього питання.

Більшість відповіла, що проти нелегальних торгівців. Також очільник міста звернувся до рівнян з проханням повідомляти про випадки несанкціонованої торгівлі на гарячу лінію міської ради.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень