У посвідченні водія – згода на донорство органів, у техпаспорті – екологічна норма: що зміниться у нових документах

Нові документи будуть діяти одночасно зі старими

В Україні розробили водійські права й техпаспорт нового зразка –у них з'являться нові позначки, - повідомляє obozrevatel.

Зміни у правах

У водійському посвідченні нового зразка буде вказана інформація про надання згоди на донорство органів у разі смертельної ДТП, а також інформація про групу крові та резус-фактор водія.

Ця інформація буде вказана у посвідченні водія з письмової згоди власника документа. Якщо він відмовиться від участі в програмі посмертного донорства та вказання групи крові, це не буде вказано.

Зміни у техпаспорті

Тепер в ньому буде вказана екологічна норма, якій відповідає транспортний засіб, наприклад, Євро 2, Євро 6 і ін.

Кабінет міністрів України вже затвердив нові зразки водійських посвідчень і техпаспорта. Також він опублікував документ, у якому детально описуються права та техпаспорт нового зразка.

Важливо: ті документи, які були видані до набуття чинності постанови про впровадження нових водійських посвідчень і техпаспорта, залишаються чинними до закінчення терміну своєї дії.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень