У перший клас цього року прийматимуть по-новому: як і коли це буде у Рівному

Адже, відповідно до нового закону про освіту, першокласники, які підуть до школи 1 вересня цього року, навчатимуться за новими держстандартами

Як пояснила заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик, відповідно до цього закону, не буде закладів нового типу: гімназій, спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням предметів. І за всіма школами буде закріплена територія обслуговування.

Тепер вони матимуть свої території обслуговування.

 

І набори до перших класів вони будуть здійснювати на безконкурсній основі.

 

Тобто десь школи розпочинають набір документів до 1 класу з лютого. І приблизно завершують у  червні.

 

Але обов’язково кожен навчальний заклад повинен забрати всіх тих дітей, які проживають на його території обслуговування.

За словами Катерини Сичик, дізнатися про те, до якої школи належить вулиця проживання, можна буде на сайтах міського управління освіти та кожного навчального закладу. Нині в управління освіти готують розпорядження про закріплення вулиць за школами.

Хоча батьки мають право віддати дітей на навчання до будь-якої школи, в першу чергу керівник навчального закладу зобов’язаний забрати до 1 класу всіх тих дітей, які проживають на його території обслуговування.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень