ON-LINE

У новому опалювальному сезоні підприємцям, що не встановили засоби дистанційного обліку газу, обмеження блакитного палива не буде

понеділок, 30 липня 2018
На Рівненщині нараховується близько 4 тисяч підприємств, які мають виконати вимоги Кодексу газорозподільчих мереж та постанови НКРЕКП

Це 98  промислових підприємств та 401 2 об’єкти комунально-побутової сфери.

«У зв’язку із новою постановою НКРЕКП № 691 від 12 липня 2018 року підприємці Рівненщини, які до травня 2018 року не забезпечили облаштування на власних вузлах обліку засобів дистанційної передачі даних, мають час до 1 травня 2019 року завершити усі роботи. Тим часом, за умови надання гарантійного листа оператору ГРМ (ПАТ «Рівнегаз»), обмеження газопостачання цим об’єктам припинятися не буде», - каже комерційний директор ПАТ «Рівнегаз» Віктор Осницький.

З технічними вимогами до засобів дистанційної передачі даних клієнти можуть ознайомитися на офіційній сторінці ПАТ «Рівнегаз» у розділі «Вимоги до дистанційної передачі даних». У цьому ж розділі є можливість завантажити необхідну документацію та технічні завдання для вузлів на базі побутового та промислових лічильників газу.

Нагадуємо, що всі питання щодо облаштування лічильників газу організацій та підприємств ви можете задати у Центрах обслуговування клієнтів у Рівному, Здолбунові та Сарнах, а також у фахівців «Єдиного вікна» в кожному районному центрі Рівненської області.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного