У луцькому «Епіцентрі» чоловік вдавав із себе продавця і «продав» покупцю три телевізори та холодильник

За символічні 22 тисячі гривень

Днями у Луцьку судили шахрая, який ще у 2016 році, прикинувшись продавцем у гіпермаркеті «Епіцентр», обманув чоловіка. Тоді зловмисник продав покупцю три телевізори та холодильник за 22 тисячі гривень, пише volyn24.com

Так, 6 січня 2016 року раніше судимий шахрай під час телефонної розмови повідомив чоловіку, що зможе продати холодильник і три телевізори «LG» за ціною нижче ринкової.

 

Через три дні у гіпермаркеті «Епіцентр» злочинець повідомив потерпілому, що нібито працює продавцем, і запропонував техніку за 22 тисячі гривень. Потерпілий, нічого не підозрюючи, віддав гроші шахраю, після чого той зник.

У суді уродженець Черкаської області, в якого раніше було 13 судимостей, повністю визнав свою вину. Проте шахрай не відшкодував завданих збитків.

Потерпілий зазначив, що будь-яких претензій як матеріального, так і морального характеру до обвинуваченого не має і не наполягає на призначенні суворого покарання. Шахрая засудили до 1,5 року позбавлення волі, однак це покарання змінили на умовне.

Матеріали volyn24.com

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень