У Дубровицькому районі видавали субсидії тим, хто купував нерухомість і мав борги за комуналку

Що призвело до розтрати понад півмільйона гривень

Фахівці Держаудитслужби в Рівненській області провели ревізію в Управлінні соціального захисту населення Дубровицького району та виявили фінансових порушень  на суму 648,7 тис. грн. Зокрема аналізували діяльність управління за останні три роки.

Ревізори виявили, що 55 жителям району, які не подали інформації щодо придбаного упродовж року рухомого і нерухомого майна вартістю понад 50 тис. грн, зайво надано житлових субсидій на 480 тис. грн.

Крім того, зафіксували випадки недекларування 19 громадянами усіх видів отриманих доходів, що призвело до зайвого надання житлових субсидій майже на 30 тис. грн.  Понад 5 тис. грн незаконно витрачено на надання житлових субсидій трьом жителям району через непогашені ними борги за спожиті житлово-комунальні послуги.

Окрім того, невикористаних субсидій на понад 134 тис. грн не повернуло до державного бюджету газопостачальне підприємство після завершення опалювального сезону.

Завдяки ревізії управління соцзахисту уже відшкодувало 582 тис. грн.

Результати перевірки аудитори передали Управлінню захисту економіки в Рівненській області.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень