На заходи Програми підтримки молоді спрямували майже 1 мільйон гривень

Таку суму Рівненщина отримала вперше за останні п'ять років

Зокрема, у 2014 році було виділено 570 тисяч гривень, ще раніше – щороку близько 700 тисяч. Про це розповів начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Віталій Ліпський.

Завдяки цьому в 2015 році ми відновили проведення конкурсу проектів та програм молодіжних громадських організацій. Фінансову підтримку отримали 12 ідей, спрямованих на підтримку молоді, - зазначив Віталій Ліпський.

Також в рамках Програми організовано низку заходів, направлених на зміцнення дружніх стосунків з дітьми та молоддю зі Сходу.

У 2015 році на новорічно-різдвяні свята Рівненщину відвідали діти з Лисичанського багатопрофільного ліцею Луганської області. У квітні в рамках проведення патріотичної акції «Великдень зі Сходу на Захід» гостям зі сходу організували відвідування рівненського зоопарку. У серпні Рівненщину відвідали вихованці Центру допомоги дітям «Отчий дом» Донецької області. Для гостей провели екскурсії до пам'ятних місць. Діти побували в замках міст Дубно та Острог, ознайомилися з Національним університетом «Острозька академія».

Також у 2015 році облдержадміністрацією спільно з обласною МГО продюсерський центр «Музична сила» організовано обласний фестиваль соціальної реклами, участь у якому взяло близько сотні громадських організацій, студентів та школярів Рівненщини.

Облдержадміністрація надавала підтримку в реалізації програм заходів молодіжних громадських організацій області. Зокрема, реалізовано проекти Мультифестиваль «Студентська республіка-2015» та «Мої мрії» Рівненської обласної МГО «Продюсерський центр – Музична сила», проект «Духовно та соціальна опіка дітей та молоді з особливими потребами» МГО «Православне молодіжне братство свв. мцц. Віри, Надії, Любові та метері їх Софії»,  проект «Оздоровчо - виховна програма «Ковчег» Рівненської обласної МГО «Фонд молодіжних ініціатив «Крила», проекти «Західна ліга сміху» та міжнародний проект «Діалог з гумором заради миру» РОМГО «КВН Рівненщини» та інші.

Загалом впродовж минулого року на Рівненщині проведено близько 70 молодіжних заходів, зазначив Віталій Ліпський.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень