Тварин, які ледь не загинули у зоопарку на Дубровиччині, передадуть до Івано-Франківської області

Зараз вони – у рівненському зоопарку

Тварини, яких у важкому стані забрали з пересувного зоопарку на Дубровиччині, зараз перебувають у Рівному. Під свою опіку зоопарк взяв кількох тварин, яким вдалося вижити, а це: рись, одна руда та дві чорно-бурі лисиці, песець та вовк.

Мешкали у пересувному зоопарку й ведмеді, зараз вони перебувають у Луцьку.

За словами директора Рівненського зоопарку Олега Павлюка, усі тварини виснажені, найгірший стан у рисі. Звір лише п’є воду та відмовляється від їжі, його життя – під загрозою. Також Олег Павлюк зазначив, що тварини у Рівненському зоопарку перебувають тимчасово, вони зараз на карантині й до кінця березня їх планують передати у Центр реабілітації диких тварин міста Галич Івано-Франківської області.

- Ми не маємо в планах їх залишати в себе. У нас немає ні можливості їх утримання, вони не вписуються в нашу модель розвитку зоопарку. Тому протягом цього терміну вони в нас будуть на реабілітації, на відгодовуванні, а потім ми починаємо пропонувати колегам з інших зоопарків. Думаю, що їх все ж таки вилучать і що назад тому горевласнику не повернуть.

Зауважимо також, що працівники зоопарку намагаються власними силами допомагати тваринам, що опинилися у скрутному становищі. Зокрема, влітку рятували лелек, які вибивалися з гнізда і травмувалися, бо не змогли полетіти. Також протягом зими допомагали усім лебедям, які залишилися на водоймах. А нещодавно активісти передали до рівненського зоопарку ще одного вовка з Дубровиці, який разом з іншими тваринами тимчасово перебуває на реабілітації. 

Нагадаємо, власник пересувного зоопарку на Рівненщині залишив тварин напризволяще. Деякі звірі через голод загинули.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень