«Це, типу, сплановане знищення природи?»: рівняни не ймуть віри законності вирубування 100-літніх дерев (ФОТО/ВІДЕО)

Перевірку провела поліція

Фото надіслали в редакцію Радіо Трек

Масштабне вирубування лісу у Козлині занепокоїло рівнян. Цей масив у Рівненському районі – популярне місце відпочинку. Тож соцмережі вибухнули обуреними дописами.

Рівненська правозахисниця Ліана Диновська:

- Вирубка лісу в Костопільському р-ні, поруч з садівничим масивом «Борківський», що знаходиться на території Олександрійської селищної ради. Місцеві жителі б’ють на сполох і стверджують, що така вирубка є незаконною!

 

Нещодавно публікували відео вирубки лісу в р-ні Козлина, це типу сплановане знищення природи? На відео чітко видно, що вирубано десятки молодих, гарних дерев різної породи!

 

Вважаю, що правоохоронці і працівники прокуратури повинні перевірити законність вирубки великих площ лісових насаджень, адже до катастрофи зовсім не далеко з такими темпами «дозвільних» робіт!

Ліс поблизу Козлина перебуває в управлінні держпідприємтсва «Костопільський військовий лісгосп». Його керівництво підтвердило, що вирубування проводять вони.

Фото надіслали в редакцію Радіо Трек

Деревам по 180 років, вони вже перестояні і не мають цінності.

 

А громадські слухання щодо вирубки на площі майже в гектар відбулися ще в липні, повідомив директор лісгоспу Анатолій Шумило.

Тим часом Радіо Трек отримало повідомлення від місцевих мешканців, які провели акцію протесту проти знищення лісових насаджень у Козлині.

Фото надіслали в редакцію Радіо Трек

Люди обурені діями керівництва лісгоспу, а своєю акцією намагаються завадити знищенню столітніх дерев, говорить учасник акції, місцевий мешканець Сергій:

- Коли вони працювали в глибині лісу – ну це було для місцевих мешканців ще так. Але це вони уже підбираються до села, де люди відпочивають.

 

Я розумію, що це стиглі дерева, можливо їх уже і потрібно рубать по віку. Але це якби зона для відпочинку громадян.

 

Де подіться зараз? От виріжуть це і що робити? Куди ми підемо? В парк Шевченка дивитися на дуб? Показувати дитині що це є дуб?

Фото надіслали в редакцію Радіо Трек

Учасники акції стверджують, що дозвіл бригади на проведення робіт закінчився ще у 2018-му році. Однак у поліції це не підтвердили. Речниця Нацполіції у Рівненській області Марія Юстицька повідомила, що попередньо за результатами огляду документів порушень не виявили.

Однак перевірка триває.

Фото надіслали в редакцію Радіо Трек

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень